Профімед-Сервіс
Головна/ Всі статті/ Здравоохранение 2012

Здравоохранение 2012

2014-07-09

Компанія “Профімед-Сервіс” представила свою продукцію на міжнародній виставці “Здравоохранение 2012” в Києві. З 23 по 26 жовтня 2012 року в Міжнародному виставочному центрі проходила Міжнародна виставка “Здравоохранение 2012”. Серед учасників була і наша компанія “Профімед-Сервіс”, котра традиційно кожен рік виставляє своє обладнання на виставці.

Організатори - компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія), GIMA (Німеччина). Співорганізатор - Міністерство охорони здоров'я України.

На виставці були представлені стенди понад 350 українських та зарубіжних компаній. Вперше в цьому році у виставці прийняв участь об'єднаний національний стенд медичних компаній Малайзії. Він приєднується до національних груп Німеччини, Китаю, Туреччини, Південної Кореї, Росії та України. У виставці також взяли участь представники Білорусії, Латвії, Литви, Польщі та інших країн світу.

Серед багаторічних учасників виставки такі лідери вітчизняного ринку обладнання та технологій охорони здоров'я, як компанії, «Біомед», «Віола Медтехніка», «Лізоформ», «Медапаратура», «Медгарант», «МЕДІТОРГ», «Нова Медична група», «Профімед »,« Радмір »,« Техмедконтракт »,« УМТ »,« Телеоптик »,« Вік-А ». Вони представлять сучасне діагностичне обладнання, високоточну електроніку та механічні прилади для профілактичної, спортивної медицини, реабілітації та ортопедії, обладнання для лікарських кабінетів, лікувальних закладів, санаторіїв та водолікарень.