Профімед-Сервіс
Головна / Проектування

Проектування

Компанія “Профімед-Сервіс” забезпечує комплексні рішення з проектування медичних закладів: технологічні рішення; проектування та монтаж кріогенного обладнання для медичних закладів та кріобіології; проектування та монтаж системи лікувального газопостачання; проектування та монтаж кінцевих точок споживання медичних газів: настінних модулей, стельових консолей та компонентів з індивідуальною розробкою ергономіки робочого місця; проектування “чистих приміщєнь”, що включає в себе систему вентиляції, кондиціонування та огороджуючі конструкції відповідно до діючих Сучасних Європейських норм.

Гнучкість модульного принципу проектування дозволяє виконати реконструкції лікувальних закладів індивідуально для кожного замовника, відповідно, до поставлених медичних завдань. Багаторічний досвід участі в проектуванні медичних закладів, дає змогу вирішувати задачі будь-якої складності, ефективно та в стислі терміни.

“Профімед-Сервіс” пропонує виконання проекту “під ключ”. Для кожного клієнта розробляється унікальна пропозиція, яка враховує специфіку, побажання та базується на власному досвіді реалізації аналогічних завдань.

Слід зазначити що крім того в штаті нашої компанії присутній власний сервісний відділ, що займається монтажем, підключенням та обслуговуванням системи лікувального газопостачання. Працівники сервісного відділу пройшли навчання за кордоном та мають відповідні сертифікати, що дозволяють виконувати повний комплекс робіт з монтажу, гарантійному обслуговуванню та післягарантійному сервісу обладнання.