Профімед-Сервіс
Головна / Телемедицина

Телемедицина

Наша компанія є офіційним представником компанії Codaco electronic. Ми пропонуємо проектування та монтаж систем комунікації та зв’язку «медсестра-пацієнт» в медичних та лікувальних закладах.

Структура IP телекомунікаційної системи

Для пацієнта це в першу чергу зручний та якісний телефонний зв'язок з лікуючим персоналом, перемикання телефонної розмови з міської телефонної мережі до ліжка хворого, можливість екстреного виклику.

Переваги даної системи:

•Сполучення між усіма частинами системи відбувається за технологією LAN;

• Простота у використанні для пацієнтів та для медичного персоналу;

• Переадресація телефонного дзвінка з міської мережі до пацієнта;

• Історія викликів для всіх типів викликів;

• Самодіагностика системи;

• Простота в монтажі і експлуатації;

 

Система пропонує клієнтам комфортне середовище від комунікації в рамках відділення, прослуховування розважальної програми і до зв'язку з суспільною телефонною мережею безпосередньо до лікарняного ліжка. Для пацієнта така система приносить зручний зв'язок з медичним персоналом і просте виконання телефонних дзвінків. Можливість повної автоматизації такого зв'язку збільшує особистий комфорт. Персоналу наша система забезпечує не тільки комфортну комунікацію з пацієнтом у рамках відділення, але також і просту і наочну адміністрацію системи в цілому, розширену можливість підключення до комп'ютера.

Комбінація сучасного дизайну і передової технології з функціями, що забезпечують високий комфорт і простоту обслуговування.

Забезпечує двосторонній голосовий зв'язок пацієнтів і персоналу, прослуховування розважальної програми і перемикання телефонної розмови до ліжка пацієнта.

Телефонний зв'язок можна виконати вручну або автоматично без участі персоналу.

Висока надійність і безвідмовність гарантується сучасною виробничою технологією.